O Kapele

Kapela vznikla na počátku roku 2009, kdy většina z nás měla za sebou nějakou tu pauzičku v hraní a už nás to prostě doma nebavilo. Na úplně první zkoušce někdy v únoru 2009 jsme se sešli jen tři – Vláďa Tučník, Petr Doležal a Michal Pech. Na další zkoušce nám přibyl sólový kytarista Rоman Kоčár a to už byl základ, na kterém se dalo něco začít tvořit, takže jsme začali konečně zkoušet první songy. V průběhu následujícího měsíce jsme sehnali klávesáka Petra Styxe, který ovšem poté bohužel svou působnost v kapele ukončil v zimních měsících roku 2009. Kapela se ovšem v tomto složení pilně sehrávala po celý zbytek roku 2009.

Sestava se ustálila teprve na jaře roku 2010, kdy do kapely přibyl zpěvák Laďa Kocián, který naší tvorbě konečně dokázal dát správnou rockovou tvář. Vzápětí po něm do kapely přichází Honza Němec, který vyplňuje volný post kláves a kapela je tím kompletní. Na začátku roku 2011 opouští kapelu sólový kytarista Roman Kočár a místo něj záhy nastupuje o něco mladší kytarista Michal Teller. Oba hoši – mladá krev, která sice ubírá na původním významu názvu kapely, ale zato s sebou přináší dravost a zkušenosti z předchozích kapel, která posouvá kapelu zase o něco dopředu. V této sestavě dochází ke změnám repertoáru a celé koncepci kapely.

V září roku 2012 odchází z kapely Laďa Kocián a na jeho místo zhruba měsíc poté nastupuje nový zpěvák Honza Trávníček. V této sestavě pak fungujeme ještě asi další 3 roky.

V roce 2016 kapela vystupuje naposledy na rockovém festivalu ve Štěpánovicích a v roce 2017 oficiálně ukončujeme činnost kapely (i když se ještě čas od času scházíme ve staré sestavě zahrát si jen tak pro radost).